Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Goldie Hawn i rozmiar stanika/wymiary

Goldie Hawn rozmiar biustonosza
Goldie Jeanne Hawn (ur. 21 listopada 1945 w Waszyngtonie) - amerykańska aktorka, reżyserka i producentka, laureatka Oscara dla najlepszej aktorki drugoplanowej. Jest najbardziej znana z ról w popularnych filmach komediowych z lat 70., 80. i 90. Urodziła się w żydowskiej rodzinie. Jej ojciec Edward Rutledge Hawn był piosenkarzem i potomkiem Edwarda Rutledge'a (1749-1800) - delegata Karoliny Południowej na Kongresie Kontynentalnym w Filadelfii w 1776 roku, na którym przyjęto Deklarację Niepodległości Stanów Zjednoczonych. Jej matka Laura Hawn (z domu Steinhoff) była córką Maxa Steinhoffa i Fanny Weiss, również wyznania mojżeszowego. Goldie ma siostrę Patricię, brat Goldie - Edward zmarł przed jej urodzeniem.
Jaki stanik nosi Goldie Hawn? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Goldie Hawn jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75A.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Jennifer Tilly, Lindsay Price, Neve Campbell, Eva LaRue, Lesley Ann Warren, April Scott, Yelena Isinbayeva, Nancy Kerrigan, Michelle McCool, Cat Deeley

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.