Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Holly Madison i rozmiar stanika/wymiary

Holly Madison rozmiar biustonosza
Holly Madison właśc. Hollin Sue Cullen (ur. 23 grudnia 1979 r. w Astorii, Oregon) - amerykańska modelka, występująca w programie telewizyjnym Króliczki Playboya. W Polsce program emitowany jest na stacji telewizyjnej E! a także na MTV. Od roku 2009 główna bohaterka reality show Holly's World. Gdy Holly miała dwa lata jej rodzina mieszkała na Alasce. Jej ojciec zajmował się przemysłem drzewnym i to było jedynym źródłem utrzymania rodziny. Żyli tam do jedenastego roku życia Holly. Gdy Holly skończyła dwanaście lat, jej rodzina przeprowadziła się do Oregon. W 1999 roku Madison osiedliła się w Los Angeles. Tam uczyła się w Loyola Marymount University. Na życie zarabiała pracując jako kelnerka w restauracji "Hooters".
Jaki stanik nosi Holly Madison? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Holly Madison jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 80D.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Paula Garces, Kimberly Williams, Gillian Anderson, Keyshia Cole, Lindsey McKeon, Audrey Hepburn, Louise Glover, Nadia Bjorlin, Jordana Brewster, Whitney Houston

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.