Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Sophia Myles i rozmiar stanika/wymiary

Sophia Myles rozmiar biustonosza
Sophia Myles (ur. 18 marca 1980 w Londynie) - brytyjska aktorka. Dorastała w Islesworth, West London, jako córka tamtejszego wikarego. Zauważono ją na jednym z castingów, gdy miała 16 lat i dostała niewielką rólkę w telewizyjnej wersji Królewicza i żebraka. Kręcono ten film w tym samym czasie, kiedy kończyła szkołę i pomimo iż na naukę miała czas jedynie nocami, w hotelu zaliczyła wszystkie egzaminy na najwyższe oceny. Podczas nauki wystąpiła też w Big Woman Fay Weldon. Potem zarzuciła studia filozoficzne w Cambridge, decydując się na karierę aktorską.
Jaki stanik nosi Sophia Myles? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Sophia Myles jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 65B.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Naomi Watts, Tamara Taylor, Loni Anderson, Billie Piper, Natasha Mealey, Lily Cole, CariDee English, Anneliese Van Der Pol, Julianne Hough, Natalie Wood

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.