Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Jennie Garth i rozmiar stanika/wymiary

Jennie Garth rozmiar biustonosza
Jennie Garth (właściwie Jennifer Eve Garth) (ur. 3 kwietnia 1972 w Urbana stan Illinois) - amerykańska aktorka. Dorastała na 25-akrowym ranczu konnym razem z 6 rodzeństwa. W wieku 13 lat wraz z rodziną przeprowadziła się do Phoenix w Arizonie. Tam zaczęła uczęszczać na lekcje tańca, próbowała sił w modellingu, a po skończonych studiach planowała otworzyć własną szkołę tańca. Jako 15-latka wygrała lokalny konkurs talentów i została zauważona przez łowcę talentów, który zachęcił ją do spróbowania sił w aktorstwie. Jennie rzuciła szkołę i przeprowadziła się z mamą do Los Angeles, by zostać aktorką. Tam kontynuowała naukę. Brała lekcje aktorstwa i chodziła na castingi aż po 4 miesiącach dostała rolę Eriki McCray w serialu NBC: "A Brand New Life" (1989). W przeciągu roku została wybrana do roli Kelly Taylor w nowym serialu telewizji Fox "Beverly Hills 90210". Od tej pory pojawiła się w wielu filmach telewizyjnych, z których kilka sama wyprodukowała i wyreżyserowała. Garth ma za sobą nieudane małżeństwo z Danielem B. Clarkiem (kwiecień 1994 - listopad 1996). Obecnie jej mężem jest aktor Peter Facinelli. Mają trzy córki: Luca Bella (ur. 29 czerwca 1997), Lola Ray (ur. 6 grudnia 2002) i Fiona Eve (ur. 30 września 2006). Garth brała udział w piątej amerykańskiej edycji Tańca z gwiazdami, gdzie jej partnerem był Derek Hough. Para zajęła 4. miejsce.
Jaki stanik nosi Jennie Garth? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Jennie Garth jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75C.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Randi Ingerman, Mila Kunis, Jennie Garth, Megyn Price, Carmella DeCesare, Joan Chen, Laura Leighton, Arielle Kebbel, Jodie Sweetin, Yelena Isinbayeva

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.