Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Jennifer Tilly i rozmiar stanika/wymiary

Jennifer Tilly rozmiar biustonosza
Jennifer Tilly, właściwie Jennifer E. Chan (ur. 16 września 1958 roku w Harbor City w stanie Kalifornia) - amerykańska aktorka filmowa i pokerzystka. Przyszła na świat jako druga z czworga dzieci sprzedawcy używanych samochodów - Amerykanina chińskiego pochodzenia Harry'ego Chana i nauczycielki Patricii Tilly. Kiedy miała pięć lat, jej rodzice rozwiedli się. Zamieszkała z matką i ojczymem-hippisem Johnem Wardem w Kolumbii Brytyjskiej. Dorastała w Western Canada. W 1976 roku ukończyła Belmont High School w Victorii. Studiowała potem dramat w Stephens College w Columbia, w stanie Maryland. Po gościnnym udziale w serialu Boone (1983) i sitcomie Kształtowanie (Shaping Up, 1984), pojawiła się na kinowym ekranie w komedii romantycznej Wielkie uczucie (No Small Affair, 1984) z Demi Moore.
Jaki stanik nosi Jennifer Tilly? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Jennifer Tilly jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 80C.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Jessica Kresa, Brigitte Nielsen, Tori Praver, Layla Kayleigh, Evan Rachel Wood, Shawn Johnson, Patricia Richardson, Taraji P. Henson, Parminder Nagra, Janice Dickinson

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.