Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Jeri Ryan i rozmiar stanika/wymiary

Jeri Ryan rozmiar biustonosza
Jeri Ryan (ur. 22 lutego 1968 w Monachium) - amerykańska aktorka. Jej ojciec był oficerem armii. Po objechaniu prawie całych Stanów Zjednoczonych, jej rodzina w końcu osiedliła się w Paducah, Kentucky. Szkołę średnią ukończyła z ósmą lokatą pod względem średniej ocen. Następnie kontynuowała edukację na Northwestern University w Evanston w stanie Illinois, studiując sztuki teatralne. Obecnie pracuje jako aktorka. Najbardziej znana jest z seriali telewizyjnych Star Trek: Voyager, gdzie grała rolę Siedem z Dziewięciu, oraz Boston Public, w którym wcielała się w postać bostońskiej nauczycielki Ronnie Cooke.
Jaki stanik nosi Jeri Ryan? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Jeri Ryan jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 80D.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Michelle Johnson, Apollonia Kotero, Leelee Sobieski, Nikki Cox, Dolly Parton, Rebecca Gomez, Bethany Joy Galeotti, Katie Price, Lauren Conrad, Kym Marsh

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.