Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Jennifer Hudson i rozmiar stanika/wymiary

Jennifer Hudson rozmiar biustonosza
Jennifer Kate Hudson (ur. 12 września 1981 w Chicago) - amerykańska aktorka i piosenkarka. Laureatka Złotego Globu i Oscara za drugoplanową rolę Effie White w filmie Dreamgirls. Jennifer zaczęła swoją karierę jako jedna z uczestniczek 3. serii programu American Idol, w którym, mimo że była jedną z faworytek, zaskakująco zajęła tylko 7. miejsce. Jest żoną wrestlera Davida Otungi występującego obecnie w WWE na RAW.
Jaki stanik nosi Jennifer Hudson? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Jennifer Hudson jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 95E.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Mia Farrow, Rosario Dawson, Tea Leoni, Sophie Howard, Nastia Liukin, Anna Popplewell, Jill Goodacre, Megan Mullally, Brooke Burke, Abbie Cornish

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2017.