Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Jolene Blalock i rozmiar stanika/wymiary

Jolene Blalock rozmiar biustonosza
Jolene Blalock (ur. 5 marca 1975 w San Diego, USA) - amerykańska aktorka znana głównie z roli T'Pol w serialu Star Trek: Enterprise. Wystąpiła również w roli Medei w filmie Jazon i Argonauci z 2000 roku. Jako modelka, Jolene występowała na okładkach wielu magazynów dla mężczyzn, w tym na okładce Playboya. Jest zdeklarowaną fanką serii Star Trek. Interesuje się surfingiem i sztuką.
Jaki stanik nosi Jolene Blalock? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Jolene Blalock jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75D.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Queen Latifah, Louise Cliffe, Jennifer Walcott, Evan Rachel Wood, Melissa Sagemiller, Kelly Monaco, Kari Wuhrer, Shirley MacLaine, Daryl Hannah, Danica McKellar

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.