Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Katie Price i rozmiar stanika/wymiary

Katie Price rozmiar biustonosza
Katie Price, Jordan, właściwie Katie Infield (ur. 22 maja 1978 w Brighton) - brytyjska modelka i aktorka. W maju 2002 urodziła syna Harveya, którego ojcem jest Dwight Yorke. Chłopiec jest niewidomy i chory na autyzm. W czerwcu 2005 urodziła drugiego syna, któremu nadała imiona Junior Sawa Andreas. We wrześniu tego samego roku wyszła za mąż za ojca jej drugiego dziecka - Petera André. W czerwcu 2007 przyszła na świat ich córka Princess Tiaamii Crystal Esther. W maju 2009 para rozwiodła się. Od lipca 2009 związana z Alexem Reidem, którego poślubiła 2 lutego 2010 podczas prywatnej ceremonii w Las Vegas. Jednak po 11-miesięcznym małżeństwie, i oni się rozstali, ponieważ Reid nie mógł znieść znajomości swojej żony z innymi mężczyznami, m.in. brytyjskim bokserem Amirem Khanem.
Jaki stanik nosi Katie Price? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Katie Price jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 70D.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Yoko Ono, Paula Marshall, Brooke Shields, Cassie, Giada De Laurentiis, Breann McGregor, Nicollette Sheridan, Molly Sims, Priscilla Barnes, Jenna Fischer

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.