Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Julia Roberts i rozmiar stanika/wymiary

Julia Roberts rozmiar biustonosza
Julia Roberts, właściwie Julia Fiona Roberts, (ur. 28 października 1967 w Atlancie w stanie Georgia, USA) to aktorka amerykańska, laureatka Oscara za rolę w filmie Erin Brockovich. Jest siostrą aktora Erica Robertsa (ur. 1956) i stosunkowo mniej znanej aktorki Lisy Roberts Gillan (ur. 1965). Matka Julii, Betty Lou, rozwiodła się w 1972 roku i przeniosła wraz z dziećmi do miejscowości Smyrna w pobliżu Atlanty. We wrześniu 1972 roku poślubiła Michaela Motesa, krytyka teatralnego, z którym rozwiodła się w październiku 1983 roku. Zarówno Betty Lou jak i Eric Roberts wspominają to małżeństwo negatywnie, sama Julia Roberts odmawia publicznych komentarzy na ten temat.
Jaki stanik nosi Julia Roberts? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Julia Roberts jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Megan Fox, Anne Hathaway, Michelle Marsh, Scarlett Johansson, Ciara, Amy Nuttall, Laura Freddi, Kristen Stewart, Jennifer Hudson, Nao Nagasawa

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2017.