Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Julianne Moore i rozmiar stanika/wymiary

Julianne Moore rozmiar biustonosza
Julianne Moore, prawdziwe nazwisko Julie Anne Smith (ur. 3 grudnia 1960 w Fayetteville, w Północnej Karolinie) - amerykańska aktorka, czterokrotnie nominowana do Oscara. Julie Anne Smith urodziła się w Fort Bragg w pobliżu Fayetteville w Karolinie Północnej jako córka imigrantki ze Szkocji Anne Love, z zawodu pracownika socjalnego, i Petera Moore'a Smitha, prawnika wojskowego, sędziego, pilota helikoptera, pułkownika armii USA. Julianne ma młodszą siostrę Valerie i młodszego brata, pisarza Petera Moore'a Smitha III. Ze względu na zawód ojca mieszkała w różnych miejscach na terenie Stanów Zjednoczonych i Niemczech. Moore ukończyła Jeb Stuart High School w Falls Church w stanie Wirginia i Frankfurt American High School we Frankfurcie (w 1979 r.). Otrzymała licencjat w Wyższej Szkole Sztuk Pięknych na Uniwersytecie Bostońskim. Po ukończeniu studiów przeniosła się do Nowego Jorku.
Jaki stanik nosi Julianne Moore? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Julianne Moore jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Raven Symone, Lauren London, Patsy Kensit, Asia Argento, Krista Allen, Sarah Chalke, Kate Moss, Danielle Fishel, Minnie Driver, Mena Suvari

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.