Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Keira Knightley i rozmiar stanika/wymiary

Keira Knightley rozmiar biustonosza
Keira Christina Knightley (ur. 26 marca 1985 w Teddington w Wielkiej Brytanii) - brytyjska aktorka, nominowana do Oscara za najlepszą rolę pierwszoplanową w filmie Duma i uprzedzenie. Urodziła się w Teddington, jako córka Sharman Macdonald, nagradzanej autorki sztuk teatralnych, oraz aktora Willa Knightleya. Ma starszego brata Caleba Knightley. To właśnie pod wpływem swojego ojca, Keira postanowiła zostać aktorką. Zadebiutowała w wieku siedmiu lat, rolą w serialu telewizyjnym Screen One, dwa lata później grała w swoim pierwszym filmie fabularnym, A Village Affair (1994). Sukces przyszedł wraz z otrzymaniem drugoplanowej roli służącej królowej Amidali w filmie George'a Lucasa Gwiezdne Wojny: część I - Mroczne Widmo, jednak prawdziwym przełomem okazała się rola w filmie Podkręć jak Beckham (2002). Następnie kariera aktorki rozwijała się, Keira otrzymała główną rolę kobiecą w filmie Gore'a Verbinskiego Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły. Obraz stał się początkiem popularnej i dochodowej serii, a Keira grała u boku takich gwiazd jak Johnny Depp, Orlando Bloom czy Geoffrey Rush. W 2004 roku, Keira Knightley starała się o rolę Christine Daae w filmie "Upiór w operze", jednak rolę tę dostała Emmy Rossum. W 2005 roku, odgrywała postać Elizabeth Bennet w adaptacji powieści Jane Austen Duma i uprzedzenie. Za rolę w tym obrazie otrzymała swoją pierwszą w karierze nominację do najlepszej aktorki pierwszoplanowej. Niespełna dwa lata później wystąpiła w filmie Pokuta, za którego otrzymała nominację do Złotego Globu i nagrody BAFTA.
Jaki stanik nosi Keira Knightley? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Keira Knightley jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75A.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Julia Stiles, Jessica Biel, Katie Cassidy, Nikki Visser, Charlene Tilton, Martina McBride, Louise Glover, Patricia Heaton, Carolyn Murphy, Courtney Hansen

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.