Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Kim Basinger i rozmiar stanika/wymiary

Kim Basinger rozmiar biustonosza
Kimila Ann Basinger (ur. 8 grudnia 1953 w Athens, w stanie Georgia, USA) - amerykańska aktorka filmowa, modelka. Laureatka Oscara za drugoplanową rolę w filmie Tajemnice Los Angeles. Ma niemiecko-irlandzko-szwedzkie, w 1/8 indiańskie (Cherokee) i w 1/16 jamajskie pochodzenie. Jest jedną z pięciorga dzieci muzyka jazzowego Dona Basingera i Ann Basinger, baletnicy, pływaczki i fotomodelki. Ma dwóch braci - Micka i Skipa oraz dwie siostry Ashley i Barbarę.
Jaki stanik nosi Kim Basinger? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Kim Basinger jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 80C.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Barbara Schoneberger, Raven Symone, Stephanie McMahon, Elisabeth Hasselbeck, Sharon Case, Toccara Jones, Gabrielle Union, Jennifer Walcott, Robin Tunney, Chyler Leigh

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.