Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Kristen Bell i rozmiar stanika/wymiary

Kristen Bell rozmiar biustonosza
Kristen Anne Bell (ur. 18 lipca 1980 w Detroit) - amerykańska aktorka telewizyjna i teatralna polsko-szkockiego pochodzenia. Pierwsze kroki na scenie stawiała w wieku jedenastu lat, w produkcji Raggedy Ann and Andy. W szkole Shrine Catholic High School w Detroit w 1997 roku zagrała główną rolę teatralną (Dorothy) w produkcji Czarnoksiężnik z krainy Oz, a w 1998 wystąpiła w komediodramacie Polskie wesele (Polish Wedding).
Jaki stanik nosi Kristen Bell? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Kristen Bell jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 70B.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Laura Prepon, Carey Lowell, Vanessa Carlton, Cobie Smulders, Missy Peregrym, Joan Collins, Torrie Wilson, Lisa Rinna, Daryl Hannah, Kim Basinger

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.