Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Laura Prepon i rozmiar stanika/wymiary

Laura Prepon rozmiar biustonosza
Laura Prepon (ur. 7 marca 1980) - amerykańska aktorka, najlepiej znana z ról Donny Pinciotti w serialu Różowe lata siedemdziesiąte oraz Hannah Daniels w serialu October Road. Urodziła się w Watchung w stanie New Jersey, jako najmłodsza z pięciu dzieci w rodzinie o żydowskich i irlandzkich korzeniach. Ma 1,78 m wzrostu.
Jaki stanik nosi Laura Prepon? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Laura Prepon jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 80D.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Kim Smith, Lucy Pinder, Annabeth Gish, Miranda Kerr, Jenni Falconer, Jenna Dewan, Lucy Liu, Kendra Wilkinson, Christina Aguilera, Natalia Vodianova

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.