Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Lindsay Price i rozmiar stanika/wymiary

Lindsay Price rozmiar biustonosza
Lindsay Jaylyn Price (ur. 6 grudnia 1976 roku w Arcadii w Kalifornii) - amerykańska aktorka telewizyjna. Swoją orientalną urodę zawdzięcza matce Koreance i ojcu, w którego żyłach płynie niemiecko-irlandzko-amerykańska krew. W latach 2008-2009 występowała jako Victory Ford w serialu Szminka w wielkim mieście, produkowanym przez telewizję NBC. Znana jest przede wszystkim z ról w amerykańskich operach mydlanych i serialach telewizyjnych, takich jak Beverly Hills 90210 (jako Janet Sosna-Sanders), Moda na sukces oraz All My Children.
Jaki stanik nosi Lindsay Price? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Lindsay Price jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Stacie Orrico, Tea Leoni, Brenda Song, Lisa Snowdon, Lindsay Sloane, Brea Grant, Penelope Cruz, Nadja Auermann, Mena Suvari, Lacey Schwimmer

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2017.