Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Lisa Kudrow i rozmiar stanika/wymiary

Lisa Kudrow rozmiar biustonosza
Lisa Valerie Kudrow-Stern (ur. 30 lipca 1963 w Encino w stanie Kalifornia) - amerykańska aktorka filmowa i telewizyjna. Lisa Valerie Kudrow-Stern (niektóre źródła podają nazwisko rodowe jako Elizabeth V. Kudrow) urodziła się w Encino, dzielnicy Los Angeles, w stanie Kalifornia (USA), jako córka Nedry Kudrow, pracownicy biura podróży, oraz Lee Kudrow, lekarza. Jej przodkowie wyemigrowali do USA z Białorusi. Mieszkali we wsi Ilia w pobliżu Mińska. Jej prababka była ofiarą holokaustu. Kudrow wychowywała się w średnio zamożnej rodzinie żydowskiej. Ma dwoje starszego rodzeństwa - siostrę Helene Marla (ur. 1960) oraz brata Davida (ur. 1957). W 1979 roku, w wieku 16 lat, poddała się operacji korekcji (pomniejszenia) nosa. Jej wujem jest kompozytor Harold Farberman (ur. 1929). Jest Żydówką o polskich korzeniach. Jest leworęczna. Jako dziecko Lisa brała lekcje gry na gitarze. Uczęszczała do Portola Middle School w Tarzanie w Kalifornii; jest absolwentką Taft High School w Woodland Hills w Kalifornii. Skończyła Vassar College i posiada wykształcenie o stopniu technicznym z biologii. Przez osiem lat pracowała u swojego ojca i próbowała swoich sił jako aktorka nieprofesjonalna.
Jaki stanik nosi Lisa Kudrow? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Lisa Kudrow jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 80C.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: January Jones, Sammy Winward, Yvonne Strahovski, Kate Mara, Christina Aguilera, Ashley Judd, Jeri Ryan, Misa Campo, Neve Campbell, Phyllis Davis

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2017.