Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Michelle Obama i rozmiar stanika/wymiary

Michelle Obama rozmiar biustonosza
Michelle LaVaughn Robinson Obama (ur. 17 stycznia 1964 w Chicago w stanie Illinois) - żona 44. Prezydenta Stanów Zjednoczonych Baracka Obamy. 20 stycznia 2009 została pierwszą damą Stanów Zjednoczonych. Z zawodu jest prawniczką. Michelle LaVaughn Robinson urodziła się 17 stycznia 1964 roku w Chicago w stanie Illinois w USA. Jej ojcem był Fraser Robinson (1935-1991), natomiast matką jest Marian Shields Robinson, sekretarka (urodzona w 1937 roku). Michelle Obama ma również brata. Jest nim Craig Robinson (urodzony w 1962 roku), trener męskiej drużyny koszykarskiej na Uniwersytecie w Oregonie.
Jaki stanik nosi Michelle Obama? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Michelle Obama jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 70B.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Annabella Sciorra, Natasha Bedingfield, Kathy Griffin, Robin Tunney, Dana Delany, Stephanie McMahon, Katie Price, Victoria Silvstedt, Elisabeth Hasselbeck, Brigitte Bardot

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.