Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Michelle Pfeiffer i rozmiar stanika/wymiary

Michelle Pfeiffer rozmiar biustonosza
Michelle Marie Pfeiffer (ur. 29 kwietnia 1958 w Santa Ana w stanie Kalifornia) - amerykańska aktorka i producentka filmowa, modelka. Jest drugim z czworga dzieci bogatego biznesmena, pełnomocnika do spraw majątkowych Dicka Richarda Pfeiffera i Donny Taverny. Ma starszego brata Ricka i dwie młodsze siostry - Dedee (ur. 1964) i Lori (ur. 1965). Uczęszczała do Newport Harbor High School w Newport Beach, w stanie Kalifornia, zanim w 1976 roku ukończyła Fountain Valley High School w Fountain Valley. Pasjonowała się teatrem i pływaniem, pracowała jako kasjerka w supermarkecie i wybierała się na kurs dla stenotypistek. Jej życie zmieniło się, gdy w roku 1978 zdobyła tytuł Miss hrabstwa Orange. Zatrudniono ją jako modelkę, uczyła się aktorstwa w The Beverly Hills Playhouse, a potem trafiła do studia aktorskiego w Hollywood. Po udziale w serialach - ABC Fantastyczna wyspa (Fantasy Island, 1978-81) jako Atena, ABC Dom Delta (Delta House, 1979), NBC CHiPs (1979) i ABC B.A.D. Cats (1980) - zadebiutowała na dużym ekranie w dwóch komediach - Rycerze hollywoodzkich nocy (The Hollywood Knights, 1980) i Znów zakochani (Falling in Love Again, 1980) z Elliottem Gouldem. Sukcesem była postać typowej nastolatki w muzycznym sequelu Grease 2 (1982) u boku Maxwella Caulfielda, za którą zdobyła w Los Angeles nominację do nagrody dla Młodego Artysty.
Jaki stanik nosi Michelle Pfeiffer? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Michelle Pfeiffer jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Deborah Norville, Sara Evans, Ashley Tisdale, Foxy Brown, Julie Bowen, Keyshia Cole, Nicole Scherzinger, Amy Weber, Danielle Lloyd, Shilpa Shetty

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.