Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Morgan Fairchild i rozmiar stanika/wymiary

Morgan Fairchild rozmiar biustonosza
Morgan Aimee Alexandra Fairchild, właściwie Patsy Anne McClenny (ur. 3 lutego 1950 roku w Dallas, w stanie Teksas) - amerykańska aktorka telewizyjna i filmowa. Jedna z dwóch córek Edwarda Miltona McClenny'a (ur. 1918) i nauczycielki języka angielskiego w Texas School District w Richardson - Marthy Jane Hartt (ur. 1925, zm. 4 maja 1999 na udar mózgu), dorastała wraz z młodszą siostrą Cathryn Hartt (ur. 1952). W dzieciństwie była brzydkim kaczątkiem z okularami, kiedy uczestniczyła w lekcjach dramatu prowadzonych przez jej matkę. Mając 10 lat zaczęła wystąpować w przedstawieniach dziecięcych, a dwa lata później występowała na scenie teatru obiadowego Theatre Three i produkcjach Highland Park Children's Theatre w Dallas. Wybrała sobie sceniczne imię Morgan pochodzące od imienia agresywnego marzyciela - bohatera filmu Morgan! (Morgan: A Suitable Case for Treatment, 1966). W wieku siedemnastu lat po raz pierwszy zetknęła się z kinem jako dublerka Faye Dunaway na planie biograficznego melodramatu kryminalnego Bonnie i Clyde (Bonnie and Clyde, 1967). W 1968 roku ukończyła szkołę średnią Lakelands High School w Dallas w stanie Teksas, gdzie podjęła studia na Południowym Metodystycznym Uniwersytecie.
Jaki stanik nosi Morgan Fairchild? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Morgan Fairchild jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75D.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Anna Falchi, Camilla Belle, Vendela Kirsebom, Jenna Elfman, Esther Canadas, Kat DeLuna, Lake Bell, Billie Piper, Holly Madison, Idina Menzel

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2017.