Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Nancy Allen i rozmiar stanika/wymiary

Nancy Allen rozmiar biustonosza
Nancy Anne Allen (ur. 24 czerwca 1950 r. w Nowym Jorku) - amerykańska aktorka i modelka. Przyszła na świat 24 czerwca 1950 roku w Nowym Jorku. Jest córką nowojorskiego sierżanta i gospodyni domowej. W dzieciństwie nie interesowała się aktorstwem. Mimo iż zagrała znaczący epizod w filmie Money In My Pocket z 1962 roku, planowała, że w przyszłości zostanie tancerką. Zmieniła zdanie po ukończeniu szkoły średniej.
Jaki stanik nosi Nancy Allen? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Nancy Allen jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Niki Taylor, Alexa Vega, Maria Conchita Alonso, Mary Pierce, Khloe Kardashian, Michelle Obama, Monet Mazur, Mya Harrison, Jenna Fischer, Beyonce Knowles

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.