Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Neve Campbell i rozmiar stanika/wymiary

Neve Campbell rozmiar biustonosza
Neve Adrianne Campbell (ur. 3 października 1973 roku w Guelph, Ontario) - kanadyjska aktorka filmowa i telewizyjna. Urodziła się w 1973 roku w miejscowości Guelph w kanadyjskiej prowincji Ontario. Pochodzi z rodziny o teatralnej tradycji. Jej matką jest aktorka i była wolontariuszka osób zarażonych HIV i AIDS, Marnie Campbell, a ojcem - Gerry Campbell, nauczyciel gry aktorskiej w Lorne Park Secondary School w Mississauga. Jest młodszą siostrą Christiana Campbella, również aktora, oraz starszą siostrą aktora Aleksa Campbella oraz Damiana Campbella. Neve uczęszczała, do szkoły, w której uczy jej ojciec. Jako dziecko zajmowała się baletem. Ambicje taneczne pokrzyżowała jej kontuzja, która następnie przyczyniła się do załamania nerwowego, którego aktorka doznała w wieku czternastu lat.
Jaki stanik nosi Neve Campbell? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Neve Campbell jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Natalie Wood, Amy Wesson, Kyla Pratt, Samantha Janus, Monet Mazur, Kristin Kreuk, Stephanie McMahon, Jennifer Nettles, Claire Goose, Anita Briem

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.