Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Paige Hemmis i rozmiar stanika/wymiary

Paige Hemmis rozmiar biustonosza
Paige Hemmis (ur. 17 marca 1972 r. w Wisconsin) - jedna z projektantek i stolarzy w telewizyjnym show Dom nie do poznania, który w Polsce można zobaczyć na kanałach Polsat i BBC Lifestyle. Dorastała w Chatsworth w Kalifornii. Ukończyła Uniwersytet w Santa Barbara. Wzięła udział w programie Monster House, gdzie budowała domy. Założyła także własne przedsiębiorstwo Tuff Chix, które wypuszcza na rynek narzędzia, książki, i stroje dla budowlańców.
Jaki stanik nosi Paige Hemmis? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Paige Hemmis jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75D.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Taraji P. Henson, Robin Givens, Jennifer Beals, Serena Grandi, Audrey Hepburn, Adele Silva, Tea Leoni, Brigitte Nielsen, Vanessa Angel, Priscilla Barnes

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.