Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Rebecca De Mornay i rozmiar stanika/wymiary

Rebecca De Mornay rozmiar biustonosza
Rebecca De Mornay, właśc. Rebecca J. Pearch (ur. 29 sierpnia 1959 w Santa Rosa) - amerykańska aktorka, reżyser oraz producentka filmowa i telewizyjna. Jest córką gospodarza programów telewizyjnych George'a Waltera Pearcha i Jane Eagar. Kiedy miała dwa lata rodzice byli w separacji, a później rozwiedli się. Została przy matce, która ponownie wyszła za mąż za Richarda De Mornay i urodziła syna Petera De Mornay (ur. 1964). Kiedy miała pięć lat zmarł jej ojczym i matka wraz z dziećmi wyjechała do Europy. Uczęszczała do prywatnej szkoły w Niemczech, angielskiej Summerhill School, a naukę kontynuowała w Austrii. Zaśpiewała niemiecką rockową piosenkę dla zrealizowanego w Hongkongu filmu Do widzenia, Bruce Lee (Goodbye Bruce Lee, 1975). W 1980 roku powróciła do Stanów Zjednoczonych. Studiowała sztukę aktorską w Instytucie Lee Strasberga w Los Angeles i wytwórni filmowej Zoetrope Francisa Forda Coppoli. Zadebiutowała na kinowym ekranie w melodramacie Francisa Forda Coppoli Ten od serca (One from the Heart, 1982). Zwróciła na siebie uwagę rolą luksusowej prostytutki w dramacie kryminalnym Ryzykowny interes (Risky Business, 1983) u boku Toma Cruise. W dramacie sensacyjno-przygodowym Uciekający pociąg (Runaway Train, 1985) z Jonem Voightem i Erikiem Robertsem zagrała młodą pracownicę kolei w pędzącym z zawrotną szybkością pozbawionym maszynisty pociągu.
Jaki stanik nosi Rebecca De Mornay? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Rebecca De Mornay jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Alyssa Milano, Meryl Streep, Rita Granberry, Daryl Hannah, Jennifer Beals, Fergie, Hana Soukupova, Renee O'Connor, Yui Aragaki, Cassie

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2017.