Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Sherilyn Fenn i rozmiar stanika/wymiary

Sherilyn Fenn rozmiar biustonosza
Sheryl Ann Fenn (ur. 1 lutego 1965 w Detroit w stanie Michigan, USA) - nominowana do nagrody Emmy i Złotego Globu amerykańska aktorka. Międzynarodową sławę zyskała dzięki roli Audrey Horne w serialu Davida Lyncha Miasteczko Twin Peaks z 1990 roku. Jest również znana ze swej kreacji w filmach Myszy i ludzie, Ruby, Boxing Helena oraz głównej roli w biograficznym filmie o Elizabeth Taylor - Liz: Historia Elizabeth Taylor. Fenn urodziła się jako Sheryl Ann Fenn w Detroit w stanie Michigan. Pochodzi z rodziny muzycznej: jej matka (Arlene Quatro) grała na keyboardzie, jej ciotka (Suzi Quatro) była piosenkarką, jej dziadek (Art Quatro) był muzykiem jazzowym natomiast jej ojciec Leo Fenn zajmował się promowaniem gwiazd muzycznych takich jak zespół Suzie Quatro "The pleasure Seekers", "Alice Cooper" czy też "The Billion Dollar Babies". Fenn posiada włosko-węgierskie korzenie ze strony matki oraz irlandzko-francuskie ze strony ojca. W dzieciństwie i okresie dojrzewania Sherilyn Fenn dużo podróżowała ze swoją matką i dwoma starszymi braćmi nie posiadając praktycznie jednego, stałego miejsca zamieszkania. Kiedy ukończyła 17 lat, cała jej rodzina osiedliła się w Los Angeles. Fenn, która miała usposobienie dość poważne i domorosłe postanowiła nie rozpoczynać nauki w kolejnym collegu, ale zająć się sztuką. W tym celu wstąpiła do Szkoły Teatralnej Lee Strasberga.
Jaki stanik nosi Sherilyn Fenn? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Sherilyn Fenn jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 80C.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Heather Graham, Judy Landers, Debra Messing, Cat Deeley, Megan Gale, Xenia Seeberg, Asia Argento, Adele Silva, Goldie Hawn, Melanie Laurent

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.