Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Talisa Soto i rozmiar stanika/wymiary

Talisa Soto rozmiar biustonosza
Talisa Soto, właściwie Miriam Soto (ur. 27 marca 1967 roku w Brooklynie, dzielnicy Nowego Jorku) - amerykańska modelka i aktorka filmowa o portorykańskim pochodzeniu. Jej rodzice przenieśli się z Portoryko do Brooklynu w 1950 roku, gdzie Talisa się urodziła. Później jej rodzice przeprowadzili się do Northampton w stanie Massachusetts, gdzie dorastała. Jej rodzina była jedną z niewielu portorykańskich rodzin, które mieszkały w sąsiedztwie.
Jaki stanik nosi Talisa Soto? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Talisa Soto jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 80B.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Sara Evans, Alexa Davalos, Paige Davis, Eve, Angelique Boyer, Mary Pierce, Helen Hunt, Shanna Moakler, Vanessa Carlton, Bali Rodriguez

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.