Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Tracy Scoggins i rozmiar stanika/wymiary

Tracy Scoggins rozmiar biustonosza
Tracy Dawn Scoggins (ur. 13 listopada 1953 roku w Dickinson, w stanie Teksas) - amerykańska aktorka telewizyjna i filmowa, modelka. Jest najmłodszym dzieckiem pary prawników - Lucille Scoggins i jej męża. W latach licealnych była uzdolnioną sportsmenką, świetną w licznych grach sportowych, zwłaszcza w gimnastyce i skokach do wody. Po ukończeniu Dickinson High School w wieku szesnastu lat studiowała komunikację i fizykę na Southwest Texas State University w San Marcos w stanie Teksas, gdzie prawie zakwalifikowała się do zespołu skoków do wody na igrzyska olimpijskie 1980. Rozpoczęła krótką karierę modelki dla prestiżowej agencji Elite Model Management, z którą współpracowała przez rok, zanim pojawiła się na wybiegach w Europie, we Włoszech, Niemczech i Francji.
Jaki stanik nosi Tracy Scoggins? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Tracy Scoggins jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Yoko Ono, Jaime Bergman, Katie Downes, Anneliese Van Der Pol, Cheryl Hines, Paz Vega, Roselyn Sanchez, Lila McCann, Lake Bell, Shenae Grimes

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.