Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Taraji P. Henson i rozmiar stanika/wymiary

Taraji P. Henson rozmiar biustonosza
Taraji Penda Henson (ur. 11 września 1970 w Waszyngtonie, Dystrykt Kolumbii) - amerykańska aktorka i piosenkarka, nominowana do Oscara za rolę drugoplanową w filmie Ciekawy przypadek Benjamina Buttona. Dwukrotna laureatka nagrody Gildii Aktorów Filmowych. Urodziła się jako córka Bernice, menadżerki domu towarowego Woodward & Lothrop i Borisa Hensona, dozorcy z zawodu. Jej imię Taraji w tłumaczeniu z języka arabskiego oznacza "nadzieja", natomiast drugie imię w języku Suahili znaczy "miłość". Taraji uczęszczała do Oxon Hill High School w Oxon Hill. Następnie studiowała na North Carolina Agricultural and Technical State University, by przenieść się na Uniwersytet Howarda. W czasie studiów Henson pracowała na dwa etaty: jako sekretarka w Pentagonie, oraz jako śpiewająca kelnerka w przy uniwersyteckiej restauracji.
Jaki stanik nosi Taraji P. Henson? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Taraji P. Henson jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75C.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Mini Anden, Jennifer Walcott, Julia Roberts, Cyndi Lauper, Nikki Cox, Aimee Teegarden, Frederique Van Der Wal, Majandra Delfino, Ann Curry, Kristanna Loken

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.