Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Vanessa Angel i rozmiar stanika/wymiary

Vanessa Angel rozmiar biustonosza
Vanessa Madeline Angel (ur. 10 listopada 1966 w Londynie) - brytyjska modelka i aktorka. Urodziła się wychowała w Londynie, jako nastolatka została odkryta dla świata mody w pewnej kawiarni. Jako szesnastolatka podpisała zawodowy kontrakt i przeniosła się do Nowego Jorku. Pojawiła się na okładce Vogue'a i Cosmopolitan.
Jaki stanik nosi Vanessa Angel? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Vanessa Angel jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75C.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Amy Lee, Jewel, Yoko Ono, Dannii Minogue, Kim Basinger, Lucy Pinder, Thora Birch, Bette Midler, Tracy Scoggins, Lily Collins

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.