Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Virginia Madsen i rozmiar stanika/wymiary

Virginia Madsen rozmiar biustonosza
Virginia Madsen (ur. 11 września 1961 roku w Chicago, w stanie Illinois) - amerykańska aktorka filmowa i telewizyjna. We wczesnych latach 80. była zaliczana do najbardziej obiecujących młodych gwiazd Hollywood. Jest córką Cala Madsena, emerytowanego strażaka, który ma korzenie duńskie i Elaine Madsen - scenarzystki, poetki i producentki, która ma korzenie irlandzko-amerykańsko-indiańskie. Urodziła się z różnobarwnością tęczówki, czyli dwoma różnymi kolorami oczu. Jej lewe oko jest brązowe i zielone, podczas gdy prawe jest całe zielone. Starszy o trzy lata brat Michael Madsen jest także aktorem. Była spowinowacona z aktorkami - Cher, Pat Delaney i Anjelica Huston.
Jaki stanik nosi Virginia Madsen? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Virginia Madsen jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 80C.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Sela Ward, Martina Stella, Kathy Ireland, Paula Garces, Amy Weber, Deepika Padukone, Jennifer Tilly, Kate Hudson, Anna Kournikova, Natalie Cole

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.