Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Zsa Zsa Gabor i rozmiar stanika/wymiary

Zsa Zsa Gabor rozmiar biustonosza
Zsa Zsa Gabor, właściwie Sári Gábor (ur. 6 lutego 1917 roku w Budapeszcie) - amerykańska aktorka węgierskiego pochodzenia. Znana zdecydowanie bardziej z podbojów miłosnych niż filmów. Należy do tych kobiet w Hollywood, które przeszły do historii kina nie z racji dokonań artystycznych, ale licznych i głośnych małżeństw, rozwodów, towarzyskich powiązań, brylowania na salonach, urody, ale też oryginalnych sądów, radości życia i ogromnego poczucia humoru. Jedna z trzech córek węgierskiego zawodowego żołnierza Vilmosa Gábora i Jansci "Jolie" Tilleman (ur. 29 września 1894, zm. 1 kwietnia 1997). Miała dwie siostry: Evę (ur. 11 lutego 1919, zm. 4 lipca 1995) i Magdę (ur. 11 czerwca 1914, zm. 6 czerwca 1997). Po śmierci ojca, matka ponownie wyszła za mąż za węgierskiego hrabiego Edmunda de Szigethy. Siostry Gabor wiedziały, że ich miejsce jest w Hollywood. Najszybciej na wyjazd do Stanów zdecydowała się najmłodsza z sióstr Eva. Potem dołączyły do niej Zsa Zsa i Magda. W 1936 roku Zsa Zsa została Miss Węgier. Zadebiutowała na ekranie w komedii muzycznej Lovely to Look at (1952) oraz komedii romantycznej Uprzejmie informujemy, że nie są państwo małżeństwem ("We're Not Married!, 1952) z Ginger Rogers i Marilyn Monroe. Najbardziej znanymi obrazami z jej udziałem są: dramat biograficzny Moulin Rouge (1952) w reżyserii Johna Hustona, melodramat muzyczny Lili (1953) i thriller Orsona Wellesa Dotyk zła (Touch of Evil, 1958), gdzie zagrała trzecioplanową rolę u boku Charltona Hestona i Marlene Dietrich. W 1958 roku w Los Angeles odebrała nagrodę specjalną Złotego Globu. W sumie wystąpiła w 64. filmach. Uznano ją za symbol seksu. Doceniono poczucie humoru, umiejętność żartowania z siebie i czerpania pełnymi garściami z życia.
Jaki stanik nosi Zsa Zsa Gabor? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Zsa Zsa Gabor jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 85C.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Yukie Kawamura, Anna Kournikova, Olivia Palermo, Marcia Cross, Sammy Winward, Louise Cliffe, Andrea Parker, Kaley Cuoco, Pia Zadora, Elizabeth Berkley

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.