Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Alexis Dziena i rozmiar stanika/wymiary

Alexis Dziena rozmiar biustonosza
Alexis Gabbriel Dziena (ur. 8 lipca 1984 w Nowym Jorku) - amerykańska aktorka. Alexis urodziła się w amerykańskiej rodzinie; ma polskie, włoskie i irlandzkie korzenie. Uczęszczała do Szkoły Świętej Anny. Wiele lat spędziła na południowych obrzeżach New Jersey, Sea Isle City. Również w trakcie gimnazjum uczęszczała do American Academy of Dramatic Arts i pojawiła się w wielu filmach tam nagrywanych. W filmie Broken Flowers pojawiła się w pełni nago przed Billem Murrayem, jako dziewczyna o imieniu Lolita. Grała Kirę w Inwazji. Obecnie mieszka w Los Angeles.
Jaki stanik nosi Alexis Dziena? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Alexis Dziena jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 70B.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Rachel Bilson, Samantha Mathis, Poppy Montgomery, Ciara, Garcelle Beauvais, Roxanne Pallett, Sammy Winward, Adrianne Palicki, Anna Kournikova, Markie Post

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.