Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Ana Ivanovic i rozmiar stanika/wymiary

Ana Ivanovic rozmiar biustonosza
Ana Ivanović (cyryl. , [âna ini] ?/i; ur. 6 listopada 1987 w Belgradzie) - serbska tenisistka, była liderka rankingu WTA. Zwyciężczyni dziesięciu turniejów WTA w grze pojedynczej, reprezentantka Serbii oraz Serbii i Czarnogóry w rozgrywkach Pucharu Federacji i Pucharu Hopmana. Triumfatorka French Open 2008, finalistka French Open 2007 i Australian Open 2008. Serbkę wychowywała matka Dragana, towarzysząca jej podczas większych turniejów. Ojciec Miroslav jest biznesmenem. Ma młodszego barta Milosa, z którym uwielbia grać w koszykówkę. W wolnym czasie studiuje zarządzanie finansowe w Belgradzie i uczy się hiszpańskiego. Duży wpływ na to, że zaczęła grać w tenisa, miała popularna tenisitka Monica Seles.
Jaki stanik nosi Ana Ivanovic? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Ana Ivanovic jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Nadia Bjorlin, Leslie Anne Down, Madonna, Kelly Preston, Gemma Arterton, Andi Muise, Lucy Pinder, Leyla Milani, Samantha Janus, Laura San Giacomo

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2017.