Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

AnnaLynne McCord i rozmiar stanika/wymiary

AnnaLynne McCord rozmiar biustonosza
AnnaLynne McCord (ur. 16 lipca 1987 w Atlancie), amerykańska aktorka i modelka. Największą popularność przyniosła jej rola Naomi Clark w serialu 90210. AnnaLynne McCord urodziła się 16 lipca 1987 w Atlancie w stanie Georgia. Uczyła się w domu i w wieku 15 lat ukończyła naukę na poziomie szkoły średniej. Zadebiutowała w 2007 w filmie Dzień żywych trupów. Pojawiła się gościnnie w serialu Krok od domu i Życie na fali. Dostała propozycje zagrania w filmie Reguły oszustwa, niestety film został wycofany z produkcji. Dalsze projekty w których pojawiła się gościnnie to: Brzydula Betty, Greek, Dowody zbrodni, CSI: Miami. Zagrała również Eden Lord w 5. sezonie Bez skazy. W 2008 r. wyszły dwa filmy z jej udziałem The Haunting of Molly Hartley i Slaughter. Obecnie gra Naomi Clark w serialu 90210, który przyniósł jej największą popularność.
Jaki stanik nosi AnnaLynne McCord? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. AnnaLynne McCord jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 70B.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Kourtney Kardashian, Caterina Murino, Kirsty Gallacher, Bali Rodriguez, Marie Osmond, Sarah Shahi, Michelle Behennah, Kelly Hu, Tilda Swinton, Charlotte Ayanna

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.