Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Bethany Joy Galeotti i rozmiar stanika/wymiary

Bethany Joy Galeotti rozmiar biustonosza
Bethany Joy Galeotti (ur. 2 kwietnia 1981 roku w Hollywood na Florydzie) - amerykańska aktorka oraz piosenkarka pop rock i soft rockowa. Nagrała niezależnie dwa albumy: Preincarnate (2002) i Come On Home (2005). Jako aktorka znana jest głównie z ról Michelle Bauer Santos w operze mydlanej "Guiding Light" (od 1998 do 2000 roku) oraz wcielania się w postać Haley James Scott w serialu "One Tree Hill" (od 2003 roku). Bethany Joy Lenz urodziła się 2 kwietnia 1981 roku w Hollywood na Florydzie. Jej tata jest nauczycielem historii i terapeutą, a mama menadżerką. Bethany ma również młodszą siostrę. Mając cztery lata wraz z rodziną przeprowadziła się do Teksasu. Pierwszy raz wystąpiła na scenie mając siedem lat, grając w lokalnym przedstawieniu "The Wonderful Wizard of Oz" (Czarnoksiężnik z krainy Oz) i późniejszych: "To Kill a Mockingbird", "Annie", "Cinderella" (Kopciuszek) oraz w "Gypsy: A Musical Fable". Gdy miała trzynaście lat wraz z rodziną przeprowadziła się do New Jersey.
Jaki stanik nosi Bethany Joy Galeotti? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Bethany Joy Galeotti jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75C.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: AnnaLynne McCord, Samantha Fox, Nastia Liukin, Tammin Sursok, Bryce Dallas Howard, Kirsty Hume, Bjork, Ali Landry, Abi Titmuss, Vendela Kirsebom

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2017.