Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Charlotte Ross i rozmiar stanika/wymiary

Charlotte Ross rozmiar biustonosza
Charlotte Ross (ur. 21 stycznia 1968 w Winnetce w stanie Illinois, USA) - amerykańska aktorka filmowa i telewizyjna. Dwukrotnie, w roku 1990 i 1991, była nominowana do nagrody Emmy za rolę Eve Baron Donovan w operze mydlanej Dni naszego życia (Days of Our Lives). W serialu występowała w latach 1987-1991. Od 2001 do 2004 roku, przez trzy sezony, wcielała się w postać detektyw Connie McDowell w serialu Nowojorscy gliniarze (NYPD Blue). Wcześniej, w 1998 roku, w dwóch odcinkach tego serialu wystąpiła w roli Laurie Richardson.
Jaki stanik nosi Charlotte Ross? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Charlotte Ross jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75C.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Jill Goodacre, Leeann Tweeden, Alessandra Ambrosio, Patricia Arquette, Mickie James, Megan Gale, Ana Ivanovic, Parminder Nagra, Jennifer Walcott, Elizabeth Taylor

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.