Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Chyna i rozmiar stanika/wymiary

Chyna rozmiar biustonosza
Chyna, właśc. Joan Marie Laurer (ur. 27 grudnia 1970 w Los Angeles) - była amerykańska wrestlerka i kulturystka, występująca w federacji WWF w latach 1997-2001. W WWF była częścią D-Generation X. W wrestlingu zadebiutowała w 1995, zaś w WWF w 1996, zdobywając trzykrotnie WWF Intercontinental Championship. W 2010 roku wystąpiła w filmie porno "Back door to chyna".
Jaki stanik nosi Chyna? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Chyna jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 90D.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Samantha Janus, Marisa Coughlan, Idina Menzel, Melanie Brown, Moon Bloodgood, Hilary Duff, Alexandra Paul, Veronica Varekova, Beverley Mitchell, Christina Ricci

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.