Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Claire Forlani i rozmiar stanika/wymiary

Claire Forlani rozmiar biustonosza
Claire Forlani (ur. 1 lipca 1972 w Twickenham) - brytyjska aktorka. Jest córką Angielki i Włocha. Kiedy miała 11 lat rozpoczęła naukę w London's Art Educational School na wydziale aktorstwa i tańca. Uczęszczała do tej szkoły przez 6 lat. Zadebiutowała na małym ekranie w serialu "Press Gang", gdzie występowała w latach 1991-1992. Na dużym ekranie wystąpiła po raz pierwszy w filmie "Gypsy Eyes" Vincii Vogue-Anzlovara. Pierwszy sukces odniosła dzięki roli Giny Cardinale w ekranowej biografii Basquiata Juliana Schnabela. Kojarzona jest przede wszystkim z kinem niezależnym. Wystąpiła m.in. w takich obrazach jak: The Last Time I Committed Suicide Stephena T. Kaya wraz z Keanu Reeves, Basil Radhy Bharadwaja z Christianem Slaterem i Boys and Girls Roberta Iscove'a z Freddie Prinze'm Jr.. Ma też na swoim koncie główną rolę w wysokobudżetowej produkcji - zagrała u boku Brada Pitta i Anthony'ego Hopkinsa w melodramacie Joe Black.
Jaki stanik nosi Claire Forlani? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Claire Forlani jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Jessica Simpson, Yasmin Le Bon, Naomi Campbell, Goldie Hawn, Lisa Marie Presley, Beverley Mitchell, Ana Beatriz Barros, Shenae Grimes, Alana De La Garza, Randi Brooks

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.