Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Claire Goose i rozmiar stanika/wymiary

Claire Goose rozmiar biustonosza
Claire Goose (ur. 10 lutego 1975) - brytyjska aktorka. Najbardziej znana z roli pielęgniarki Tiny Seabrook z serialu Na sygnale (Casualty) oraz już później jako dr. Amelie Silver z serialu Budząc zmarłych (Waking the Dead). Claire urodziła się w Edynburgu na terenie Szkocji i dorastała w Nofrolk we wschodniej Anglii. Obecnie gra rolę sierżant Rachel Weston w serialu telewizyjnym The Bill w którym zastąpiła Gillian Taylforth, która odeszła z programu w sierpniu 2008 roku. Debiut Claire Goose w The Bill miał miejsce 6 sierpnia 2008 roku. W 2007 roku Claire poślubiła producenta Craiga Woodrowa, którego poznała trzy lata wcześniej na randce w ciemno.
Jaki stanik nosi Claire Goose? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Claire Goose jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75C.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Brandy, Lindsay Price, Teri Hatcher, Yoko Ono, Beth Ostrosky, Eva Herzigova, Leonor Watling, Marcia Gay Harden, Mia Maestro, Mariah Carey

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.