Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Cobie Smulders i rozmiar stanika/wymiary

Cobie Smulders rozmiar biustonosza
Jacoba Francisca Maria "Cobie" Smulders (ur. 3 kwietnia 1982 w Vancouver) - kanadyjska aktorka i modelka. Smulders urodziła się w Vancouver, British Columbia. Jest córką Holendra i Brytyjki. Została nazwana na cześć jej holenderskiej pra-ciotki, Jacoba, za którą zyskała przydomek "Cobie". Smulders jako dziecko chciała być lekarzem lub biologiem morskim, ale w szkole średniej zaczęła zyskiwać zainteresowanie osób pojawiających się w produkcjach szkolnych. W roku 2000 ukończyła Lord Byng Liceum z wyróżnieniem, została również wybrana do "Najbardziej Szanowanych". Następnie została odkryta przez agencję nastoletnich modelek i zaczęła zajmować się modelingiem w skali międzynarodowej, w takich miastach jak: Nowy Jork, Paryż, Mediolan, Berlin, Ateny i Tokio.
Jaki stanik nosi Cobie Smulders? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Cobie Smulders jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 70B.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Leven Rambin, Vanessa Angel, Mandy Moore, Linda Evans, Natalie Appleton, Olga Kurylenko, Celine Dion, Freida Pinto, Valerie Bertinelli, Katie Holmes

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.