Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Danielle Panabaker i rozmiar stanika/wymiary

Danielle Panabaker rozmiar biustonosza
Danielle Nicole Panabaker (ur. 19 września 1987 w Auguście) - amerykańska aktorka, znana głównie dzięki rolom w serialu Shark i filmach Mr. Brooks i Sky High. Danielle Panabaker urodziła się 19 września 1987 roku w Georgii. Jest amerykańską aktorką filmową i telewizyjną, jej siostra Kay Panabaker również jest aktorką. Przygoda z aktorstwem zaczęła się, kiedy Danielle dołączyła do grupy teatralnej na letnim obozie. W szkole uczęszczała do różnych kółek teatralnych i brała udział w prestiżowych konkursach recytatorskich. Skończyła szkołę średnią niebywale szybko - już w wieku czternastu lat. Dostała się do University of California w Los Angeles.
Jaki stanik nosi Danielle Panabaker? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Danielle Panabaker jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75A.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Salma Hayek, Halle Berry, Rosie Jones, Moon Bloodgood, Dannii Minogue, Shakira, Bridget Hall, Angelina Jolie, Terri Seymour, Natalie Martinez

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.