Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Debi Mazar i rozmiar stanika/wymiary

Debi Mazar rozmiar biustonosza
Debi Mazar, właściwie Deborah Mazar (ur. 15 sierpnia 1964 roku w Queens, w stanie Nowego Jorku) - amerykańska aktorka. Od 21 września 2009 do 6 października 2009 roku brała udział w programie Dancing with the Stars , gdzie zajęła 12 miejsce (na 16 możliwych) jej partnerem był Maksim Chmerkovskiy. Jej ojciec Harry Mazar urodził się w Łotewskiej Socjalistycznej Republice Radzieckiej (ZSRR) w żydowskiej rodzinie, podczas gdy jej matka Nancy była katoliczką, która nawróciła się na judaizm i później została buddystką, a w pewnym okresie swojego życia była świadkiem Jehowy.
Jaki stanik nosi Debi Mazar? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Debi Mazar jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Rachel Perry, Mia Farrow, Monica Hansen, Carmella DeCesare, Brooke Hogan, Renee Olstead, Kristanna Loken, Sarah Wayne Callies, Leelee Sobieski, Stephanie Jacobsen

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2017.