Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Emily Osment i rozmiar stanika/wymiary

Emily Osment rozmiar biustonosza
Emily Osment (ur. 10 marca 1992 r. w Los Angeles w Kalifornii) - amerykańska aktorka filmowa, piosenkarka i autorka tekstów. Emily Jordan Osment urodziła się 10 marca 1992 roku w Los Angeles, w stanie Kalifornia. Jest córką amerykańskiego aktora Michaela Eugene Osmenta oraz Theresy Osment, która jest nauczycielką języka angielskiego. Jest młodszą siostrą Haleya Joela Osmenta, znanego z głównej roli w filmie "Szósty zmysł". Największą sławę przyniosła Emily rola w drugiej i trzeciej części "Małych agentów" oraz w telewizyjnym serialu "Hannah Montana", gdzie wciela się w postać najlepszej przyjaciółki głównej bohaterki Miley Stewart, czyli Lilly Truscott i zabawnej przyjaciółki Hannah, Loli Luftnagle. Emily zagrała także w filmie "Hannah Montana: The movie".
Jaki stanik nosi Emily Osment? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Emily Osment jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 70B.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Lisa Foiles, Natalie Wood, Keira Knightley, Elizabeth Berkley, Kim Delaney, Taylor Swift, Amy Poehler, Krista Allen, Gena Lee Nolin, Nikki Cox

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.