Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Garcelle Beauvais i rozmiar stanika/wymiary

Garcelle Beauvais rozmiar biustonosza
Garcelle Beauvais-Nilon (ur. 26 listopada 1966 roku) - haitańsko-amerykańska aktorka i była modelka. Znana jest głównie z ról w serialu Nowojorscy gliniarze oraz sitcomie The Jamie Foxx Show. Beauvais urodziła się w Saint-Marc na Haiti. Jest córką pielęgniarki Marii Claire Beauvais i Axela Jeana Pierre'a, prawnika. Posiada również sześcioro rodzeństwa. Po rozwodzie rodziców przeprowadziła się z matką oraz rodzeństwem do Massachusetts. W wieku siedmiu lat rodzina przeprowadziła się ponownie, tym razem do Miami. Uczęszczała do szkół North Miami Beach High School i Miami Norland High School.
Jaki stanik nosi Garcelle Beauvais? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Garcelle Beauvais jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Angela Lindvall, Nadine Velazquez, Holly Willoughby, Terry Farrell, Salma Hayek, Shawn Johnson, Shannon Tweed, Milla Jovovich, Sienna Guillory, Sophie Marceau

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.