Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Heidi Montag i rozmiar stanika/wymiary

Heidi Montag rozmiar biustonosza
Heidi Blair Montag Pratt (ur. 15 września 1986 w Crested Butte, Kolorado) - amerykańska piosenkarka, autorka słów piosenek, celebrytka i osobowość telewizyjna. Najbardziej znana z reality show telewizji MTV Wzgórza Hollywood (The Hills). Była żona Spencera Pratta. Urodziła się w Crested Butte w stanie Kolorado. Po ukończeniu liceum przeprowadziła się do Kalifornii, by uczęszczać do Academy of Art University w San Francisco. Tam spotkała Lauren Conrad, która była jedną z głównych bohaterek reality show Laguna Beach. Obie dostały się do Fashion Institute of Design & Merchandising w Los Angeles. Lauren dostała swój program Wzgórza Hollywood (The Hills), którego premiera odbyła się 31 maja 2006 roku. Heidi również pojawiła się w programie, dzieliła pokój z Lauren i uczęszczała do Fashion Institute of Design & Merchandising. W 2005 roku zrezygnowała ze studiowania w Fashion Institute, gdyż została zatrudniona w Bolthouse Productions.
Jaki stanik nosi Heidi Montag? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Heidi Montag jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75F.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: April Scott, Myleene Klass, Rosario Dawson, Breann McGregor, Kimberley Walsh, Dolly Parton, Cybill Shepherd, Dania Ramirez, Samantha Fox, Kimberly Stewart

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.