Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Holly Valance i rozmiar stanika/wymiary

Holly Valance rozmiar biustonosza
Holly Rachel Vukadinović znana lepiej jako Holly Valance (ur. 11 maja 1983 w Melbourne) - australijska aktorka i piosenkarka serbskiego pochodzenia. Przyszła na świat w rodzinie angielskiej modelki Rachel i jugosłowiańskiego emigranta, pianisty i gitarzysty Rajko Vukadinovicia. Ma dwie siostry - rodzoną Coco Melody i przyrodnią Olympię Montanę. Jest spokrewniona z nieżyjącym już brytyjskim komikiem Benny Hillem: kuzynem Hilla był jej dziadek. Chciała wyglądać, grać i śpiewać jak jej słynna rodaczka Kylie Minogue. Dziecinne marzenia stały się rzeczywistością. Jako czternastolatka zgłosiła się do agencji młodych talentów, nieźle radziła sobie na wybiegach i kilka razy zagrała w reklamie. Po ukończeniu rzymskokatolickiej szkoły średniej Star of the Sea College w Melbourne na fotogeniczną Holly Vukadinović zwrócili uwagę producenci australijskiej telenoweli Sąsiedzi (Neighbours, 1999-2002, 2005) i zaangażowali ją do roli Felicity 'Flick' Scully.
Jaki stanik nosi Holly Valance? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Holly Valance jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Shalom Harlow, Sherilyn Fenn, Miranda Lambert, Stacie Orrico, Rachel Bilson, Bjork, Courtney Love, Brigitte Bardot, Carole Bouquet, Sophie Howard

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2017.