Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Isabel Lucas i rozmiar stanika/wymiary

Isabel Lucas rozmiar biustonosza
Isabel Lucas (ur. 29 stycznia 1985 w Melbourne) - australijska aktorka znana głównie z filmu Transformers: Zemsta upadłych. Isabel urodziła się w Melbourne, Victoria w Australii. Jako dziecko mieszkała w Cairns w Queensland oraz w Szwajcarii skąd pochodzi jej matka. Posługuje się płynnie językiem angielskim, niemieckim i francuskim. Skończyła St Monica's College w Cairns.
Jaki stanik nosi Isabel Lucas? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Isabel Lucas jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Celina Jaitley, Blake Lively, Lisa Marie Presley, Carmella DeCesare, Madonna, Eugenia Silva, Cyndi Lauper, Samantha Harris, Rosie Jones, Ashley Tisdale

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.