Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Jessica Stam i rozmiar stanika/wymiary

Jessica Stam rozmiar biustonosza
Jessica Stam (ur. 23 kwietnia 1986 w Kincardine w Kanadzie) - kanadyjska modelka. Współpracuje z takimi agencjami jak: Mich`ele Miller Barrie, IMG London, IMG Milan, IMG New York, IMG Paris. Karierę rozpoczęła w wieku 16 lat. W 2003 Mario Testino sfotografował Jessicę dla Miu Miu. We wrześniu tego samego roku modelka pojawiła się na okładce włoskiego Vogue´a, a w lutym 2004 zadebiutowała na wybiegu w Paryżu. W maju 2007 jej zdjęcie ukazało się ponownie na okładce amerykańskiego magazynu Vogue wraz z takimi modelkami jak Doutzen Kroes, Caroline Trentini, Raquel Zimmermann, Sasza Piwowarowa, Agyness Deyn, Coco Rocha, Hilary Rhoda, Chanel Iman i Lily Donaldson. W lipcu 2007 znalazła się w zestawieniu najlepiej zarabiających modelek przygotowanym przez magazyn Forbes. W lutym 2010 pojawiła się na okładce chińskiego wydania Elle.
Jaki stanik nosi Jessica Stam? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Jessica Stam jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75A.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Rachel Weisz, Jennifer Garner, Lauren London, Christina Hendricks, Julie Bowen, Natalia Vodianova, Alexis Thorpe, Vinessa Shaw, Natascha McElhone, Lauren Ambrose

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.