Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Jordana Brewster i rozmiar stanika/wymiary

Jordana Brewster rozmiar biustonosza
Jordana Brewster (ur. 26 kwietnia 1980 w mieście Panama w Panamie) - amerykańska aktorka. Wystąpiła w kilku popularnych filmach kinowych, jak Teksańska masakra piłą mechaniczną: Początek czy Szybcy i wściekli. Pojawiła się również w dreszczowcu Roberta Rodrigueza Oni oraz chwalonym przez krytykę serialu The '60s. Jest żoną producenta filmowego Andrew Forma. Brewster urodziła się w Panamie, jako córka Maria Jo~ao (z domu Leal de Sousa) i Aldena Brewstera, amerykańskiego bankiera inwestycyjnego. Jej dziadek ze strony ojca, Kingman Brewster Jr. był pedagogiem, dyplomatą i dyrektorem Yale University. Brewster opuściła Panamę, gdy miała 2 miesiące, przeniosła się do Londynu, gdzie spędziła 6 lat, zanim przeniosła się do swojej matki do Rio de Janeiro, w Brazylii, gdzie uczyła się mówić po portugalsku. Mówi płynnie po angielsku i portugalsku. Wyjechała z Brazylii w wieku 10 lat, osiedliła się na Manhattanie, gdzie żyła przez następne 15 lat. Brewster studiowała w klasztorze Najświętszego Serca Pana Jezusa w Nowym Jorku, ukończyła szkołę Professional Children's w Nowym Jorku. Potem studiowała na Yale University w New Haven, Connecticut, którą ukończyła w 2003 roku z tytułem licencjata w języku angielskim.
Jaki stanik nosi Jordana Brewster? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Jordana Brewster jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 70B.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Ana Carolina da Fonseca, Jordin Sparks, Jodie Foster, Frederique Van Der Wal, Lena Headey, Miley Cyrus, Morgan Fairchild, Lil Kim, Sanaa Lathan, Christy Hemme

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.