Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Katarina Witt i rozmiar stanika/wymiary

Katarina Witt rozmiar biustonosza
Katarina Witt (ur. 3 grudnia 1965 w Chemnitz w NRD) - niemiecka łyżwiarka figurowa, reprezentująca NRD w trakcie całej kariery amatorskiej . Dwukrotna złota medalistka Igrzysk Olimpijskich: w 1984 i 1988 roku. Cztery razy zdobyła tytuł Mistrzyni Świata: w latach 1984, 1985, 1987 i 1988, oraz sześciokrotnie Mistrzostwo Europy. Po sezonie zimowym 1987/88 przeszła na zawodowstwo, a do amatorskiego uprawiania łyżwiarstwa figurowego powróciła na krótko na sezon olimpijski 1993/94, startując w Mistrzostwach Europy i na Olimpiadzie, ale już bez większych sukcesów.
Jaki stanik nosi Katarina Witt? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Katarina Witt jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 80C.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Kate Walsh, Beyonce Knowles, Shawnee Smith, Garcelle Beauvais, Brooke Shields, Elle MacPherson, Priscilla Barnes, Kelly Ripa, Holly Valance, Geri Halliwell

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.